شماره تماس 
02144977849 
                       02144977853

ديپلمات درب

محصولات ديپلمات درب

درب های ضدسرقت،درب های ضدحريق، درب های لابی، درب های داخلی

درب لابی

درب ضدسرقت

درب داخلی

ديپلمات درب

چرا محصولات ما؟

چرا محصولات ما بهترین هستند؟

گروه ديپلمات درب با 10سال تجربه در صنعت درب، به صورت تخصصی در زمينه توليد و توزيع انواع دربهای ساختمانی اعم از ضدسرقت، ضدحريق، لابی و اتاقی در حال فعاليت می باشند.

اخبار

جدیدترین اخبار

درب ورودی ساختمان

درب ورودی ساختمان

درب ورودی ساختمان یکی از اولین چیزهایی است که هنگام وارد شدن به یک خانه می بینیم. افراد خانه چندین بار در روز از این درب استفاده می کنند، پس خوب است که ریزه کاری ها و مزایا و معایب آن را بدانیم. درب ورودی منزل با وجودی که شکاف کوچکی در نمای خارجی خانه به نظر می رسد اما تأثیر فوق العاده ای بر طراحی دکوراسیون دارد.قبلا برای کمک به انتخاب درب منزل انواع درب های چوبی متدوال و زیبا در کوراسیون منزل را برایتان گفتیم.

اهمیت ظاهر درب ضد سرقت بر دکوراسیون منزل

اهمیت ظاهر درب ضد سرقت بر دکوراسیون منزل

درب ورودی ساختمان از نقاط کانونی خارج و داخل منزل است، و از این رو که اولین و آخرین چیزی ست که میهمانان میبینند هایز اهمیت فراوانی میگردد.و خود شما در هر بار ورود به منزل و یا خروج از آن با آن روبرو میشوید. این درب میتواند یک درب ساده باشد، مانند یک کت ساده، و یا یک بخش کاملا زیبا و شیک و نشانگر دقت و سلیقه ی شما باشد.

اجزا و قطعات درب ضد سرقت و درب ضد حریق

اجزا و قطعات درب ضد سرقت و درب ضد حریق

درب های امنیتی به انگلیسی Security Door در انواع مختلفی تولید می شوند؛ درب ضد سرقت، درب ضد حریق، درب ضد آب و درب ضد گلوله.سارقان همیشه به دنبال ساده ترین راه برای ورود به ساختمان هستند و درب ورودی یک ساختمان اولین جایی است که با آن برخورد می کنند، تحقیقات نشان داده که هر سارق چند دقیقه برای باز کردن درب ورودی زمان صرف می کند